Про компанію

ТОВ «ТК-Екоресурс» - провідний виробник обладнання для ведення сільського господарства в Україні. Основний напрямок компанії, це виробництво високоякісних гноєзбиральних транспортерів ТСН. Також, постачання всім необхідним комплектуючим до виготовленої техніки.

Місія нашої компанії: «Якість і надійність». Кожне виготовлене технологічне обладнання, відповідає всім стандартам вищої якості. Ми надаємо максимальну гарантію на ринку України, бо всю виготовлену продукцію, перед продажем, ретельно перевіряє незалежний відділ «Контролю за якістю».

Ми не стоїмо на місці. Команда талановитих інженерів розробляє і впроваджує інновації в технологічний процес виробництва продукції, для підвищення її якості і довгострокової працездатності.
У 2016 році, була відкрита нова лінія у виробництві, виготовлення стрічки норійної. Додатковою галуззю у виробництві компанії, є біопаливо, а саме деревні брикети високої якості.

Компанія надає широкий спектр послуг з металообробки:

    - Токарська металообробка
    - Фрезерна металообробка
    - Згинання металу
    - Штампування металу
    - Рубка металу

ТОВ «ТК-Екоресурс» - постійний учасник аграрних виставок і заходів. Надійність і якість, ми підтверджуємо не тільки на папері і сертифікатах, а й успішною історією співпраці з великими компаніями на ринку.