Фрезерна металообробка

На сьогоднішній день обробці металу піддається безліч новітніх технологій, однак, одним з прогресуючих видів як і раніше є фрезерна металообробка. Даний спосіб є найпростішим і в той же час дуже надійним, чим і зарекомендував себе серед підприємств на протязі вже багатьох років. Фрезерна металообробка ділитися на кілька видів процесу: вертикальний і горизонтальний (шпиндель розташовується під точно заданим кутом), зустрічна і попутна (в залежності від напрямку обертань фрези), фасонна і кінцева (робота, як з профільної поверхнями, так і отримання спеціальних канавок, пази, підсічки). Процеси поділяються щодо застосування інструментів для їх виконання.
Наші висококваліфіковані фахівці ретельно виконують фрезерну обробку, використовуючи найоптимальніші типи фрез, такі як: кутові, циліндричні, торцеві, і багато інших, виконуючи замовлення будь-якої складності.
У компанії існуюсь суворі правила, яких дотримуються всі майстри при виконанні фрезерної металообробки. Завдяки використання виключно перевірених мастильних матеріалів, правильний робочий інструмент, висока уважність до рівня стійкості та жорсткості за шкалою HRC, кінцевий результат повністю задовольнить замовника.
Ми гарантую високу якість, надійність в найкоротші терміни по обробці зовнішніх поверхонь, нарізання внутрішніх і зовнішніх резьб, торців та уступів.
З усіх питань щодо металообробки, телефонуйте: (067) 564-08-68, або клікайте кнопку «Зворотній дзвінок», і ми Вам зателефонуємо!