Рубка металу

ТОВ «ТК-Екоресурс» займається рубкою металу будь-якої складності. Наше підприємство має великий багаторічний досвід в сфері металообробки. Перевага нашої компанії є надійність власного обладнання, перевіреного роками праці та споживачем. Виконуючи кожне замовлення, ми здійснюємо роботу в точно зазначений термін, використовуючи високу швидкість. Майстри мають індивідуальний підхід до кожного замовлення.Ми гарантуємо Вам якість, оперативність і надійність.

Рубка листового металу здійснюється гільйотинними ножицями, відповідно вимагає повної точності. Розмістивши металевий лист, майстер робить розмітку і фіксує притискною балкою на робочому столі, встановивши лист в потрібному місці починає різання. Завдяки такій процедурі, край буде ідеально рівним, не маючи задирок. В даному методі кривизна відсутня, так як використовується абсолютно рівне лезо одночасно по всій ширині листа. Особливістю є внутрішня пам'ять, для збереження шаблонних параметрів різання.
ТОВ «ТК-Екоресурс» виконає Ваше замовлення з максимальною швидкістю, високою точністю і надійним якістю, весь процес виконують найкращі фахівці нашої компанії.

З усіх питань щодо металообробки, телефонуйте: (067) 564-08-68, або натисніть кнопку «Зворотній дзвінок», і ми Вам зателефонуємо!