Штампування металу

Невід'ємна частина нашого виробництва є штампування металу - тиск, при якому конфігурації штампа обмежує перетин металу.

Штампування металу здійснюється з використанням гідравлічних прессів, гідровинтових прес-молотів, горячештамповочних пресів, ковальсько-штампувальних машини і агрегатів. Вид штампування визначається листовою або об'ємною формою заготовки. Також визначається технологічний процес за рахунок деформованности металу. Гідравлічна витяжка здійснюється шляхом видавлювання прес-штемпелем через отвори в матриці, таким чином формується конфігурація профілю готового виробу. Це є особливим різновидом листової штамовкі.

ТОВ «ТК-Екоресурс» надає якісні послуги з холодного штампування металу. Даний вид робіт підвладний тільки досвідченим виробникам. Розробка, проектування, технологія, випробування, переробки для складних деталей є важким процесом і не завжди може бути вдалим. Завдяки накопиченому багаторічному досвіду та сучасному пресовому обладнанню, ми виконаємо замовлення будь-якої складності в чітко визначений термін.

З усіх питань щодо металообробки, телефонуйте: (067) 564-08-68, або натисніть кнопку «Зворотній дзвінок», і ми Вам зателефонуємо!