Токарська металообробка

ТОВ «ТК-Екоресурс» займає лідируючі позиції по виробництву сільськогосподарської техніки з величезним досвідом в сфері металообробки.
Завдяки багатому досвіду, ми виконуємо замовлення будь-якої складності.
Одне з головних наших завдань в процесі металообробки, це створення виробів високої якості і надійної міцності, для подальшого застосування в різних видах сільськогосподарської промисловості. Виготовляючи деталь, ми використовуємо технології які дозволяють ретельно виконати обробку металевих виробів. Для швидкого виконання якісної токарської металообробки, ми використовуємо високотехнологічні верстати, функції яких, є передовим і дозволяють максимально точно виконати деталь. Для нас є дуже важливим виконання робіт якісно, надійно і вчасно, тому ми задіяли найкращих висококваліфікованих фахівців, які контролюють процес на всіх етапах його виробництва.
Якщо Ви спираєтесь на якість, надійність і оперативну металообробку, «ТК-Екоресурс» допоможе виконати замовлення максимально точно і швидко.
З усіх питань щодо металообробки, телефонуйте: (067) 564-08-68, або натисніть кнопку «Зворотній дзвінок», і ми Вам зателефонуємо!