Згинання металу

ТОВ «ТК-Екоресурс» надає послуги, щодо хгинання металів. Наші фахівці ретельно перевіряють креслення і встановлюють оптимальний план виконання всіх робіт. Також в разі потреби додають технологічні корективи в ескізах. Мета компанії - максимально точно і якісно виконати Ваше замовлення. Ви отримуєте готовий виріб повністю відповідний Вашим вимогам.

Для отримання зігнутої форми заготовки або якоїсь певної її частини, використовується згинання металу.

ТОВ «ТК-Екоресурс» застосовує сучасні технології, в даному випадку задіяний програмований листозгинальний прес, який має автоматичні упори. За рахунок повного контролю і швидкоз'ємним інструментам, підвищується технологічність згинання деталей.

Просторове згинання листового металу виконується за рахунок листосгиба, де також відслідковується висока точність при роботі з деталями. Наприклад - зварювання, складання, фарбування.

Для отримання абсолютно точної деталі, спільно з замовниками наші майстри опрацьовують конструкторську документацію, виконують оптимізацію і контроль технічного процесу на всіх етапах. Ми використовуємо величезну технологічну базу, знижуючи терміни підготовки обладнання для чергового запуску виготовлення нового виробу. Шляхом зниження витрат, для замовника ціна за надані послуги значно зменшується.

З усіх питань щодо металообробки, телефонуйте: (067) 564-08-68, або натисніть кнопку «Зворотній дзвінок», і ми Вам зателефонуємо!