Технічні дослідження | ТК-Екоресурс

Технічні дослідження

Встановлення обладнання для видалення гною є першочерговим завданням при оснащенні механізованими пристроями тваринницького комплексу. Компанія «ТК-Екоресурс» виробляє гноєзбиральні транспортери ТСГ, які виготовлені з дотриманням технологічного процесу. Модельний ряд включає обладнання різної конфігурації залежно від умов експлуатації. Підприємство гарантує високу якість продукції, що підтверджують проведені технічні дослідження конкретних зразків.

Випробування транспортерів ТСГ

Для підтвердження якості реалізованих товарів «ТК-Екоресурс» надіслала запит на проведення випробувань до науково-дослідного центру. У вигляді екземплярів були представлені пластини для ланцюгів, також транспортери різних видів. Перевірка проходила у лабораторії інституту. Зразки піддавали розтягу з постійною швидкістю при кімнатній температурі. Під час експерименту фіксувалися прикордонні значення, за яких модель руйнувалася, а також місце дії.

Подібна механічна перевірка дозволяє визначити межу міцності, пружності, тягучості, відносне подовження та інші важливі характеристики. Після закінчення робіт видається офіційний протокол досліджень, який визнається державними та комерційними структурами. Дані, отримані експериментальним шляхом, наведені нижче.

Пластини до ланцюгів транспортерів:

 

Транспортер ТСГ-3Б є розбірною конструкцією на ригельному кріпленні. Збирається в коло вже на місці встановлення. У лабораторії проходили випробування такі зразки:

 

Транспортер ТСГ-2Б спроектований для збирання гною, має нерозбірний ланцюг з кованою внутрішньою ланкою. Справляється з будь-якою кількістю сіна та соломи. Найбільш поширений у сільських господарствах. Техніка в різній комплектації була схильна до розривного навантаження в лабораторних умовах (температура навколишнього середовища кімнатна). Отримані дані:

 

 

Транспортер ТСГ - 160А-Б призначений для збирання гною ВРХ, продуктів життєдіяльності свиней, кроликів, кіз. Має круглий, нерозбірний, термостійкий ланцюг. Пластини між собою кріпляться болтами чи гайками. Буває різної конфігурації в залежності від способу кріплення скребка. Даний вид рекомендовано використовувати в господарствах, де як підстилка використовується дрібна солома або тирса. Це необхідно для того, щоб ланцюг не забивався і не зісковзував з приводної зірочки. У тяговому контурі відсутні зварні шви, що забезпечує підвищену стійкість експлуатації на свинофермах.

Техніка від компанії «ТК-Екоресурс» відповідає нормативам ГОСТу та має сертифікати якості. Проведені випробування показують, що продукція має підвищені показники міцності, виготовлена з надійних матеріалів. Виробничі потужності дозволяють виготовляти обладнання, запчастини та повноцінні ремкомплекти. Пристрої забезпечують безперебійну роботу тваринницьких об'єктів, забезпечують підтримку оптимального мікроклімату у місцях утримання тварин.

Докладно ознайомитися з дослідженням можна у відеоогляді від ТК-Екоресурс:

< /p>